CONSULTANT RESURSE UMANE - cu experienta in recrutare

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In aceasta perioada suntem in cautarea de profesionisti talentati pentru extinderea echipei noastre din Bucuresti.

Rolurile noilor membri ai echipei noastre vor consta in:

- Coordonarea si participarea la procese de selectie si recrutare de personal.
- Asistarea clientilor noastri in implementarea de politici si proceduri de resurse umane.

Responsabilitati:

- Managementul proceselor de recrutare;
- Comunicare legata de activitatea de recrutare, selectie candidaturi, realizare de interviuri de recrutare;
- Realizarea de analize-diagnostic organizationale;
- Definirea de politici, proceduri si instrumente de management a resurselor umane pentru clientii nostri;
- Asistarea clientilor nostri in implementarea noilor instrumente de management a resurselor umane.

CERINTE

Candidatul ideal va avea profilul urmator:

- Minim 3 ani de experienta in domeniul resurselor umane;
- Experienta relevanta in domeniul recrutarii de personal, pentru pozitii de management si operative. Stapanirea de tehnici de evaluare a personalului.
- Participant activ la implementarea unor politici sau proceduri de management a resurselor umane;
- Stapanirea limbilor franceza si engleza;
- Disponibilitate pentru un program prelungit si pentru deplasari in tara;
- Experienta in consultanta precum si experienta de lucru in mediu international constituie avantaje.

iQuest Consulting este o firma de consultanta specializata in managementul resurselor umane.
Cu birouri in mai multe tari europene, viziunea noastra este de a deveni o companie de referinta a pietei de consultanta.