Consultant resurse umane

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestionarea bazei de date cu aplicanti si clienti beneficiari;
- Servicii de selectie, matching, interviuri si plasare pentru aplicanti;
- Achizitionare de noi clienti;
- Asigurarea asistentei permanente pentru clientii beneficiari inainte si dupa plasare;

CERINTE

-Studii superioare, specializari si experienta de min 3 ani in domeniul resurselor umane;
- Aptitudini de conducere (ini¿iativ¿ proprie);
- Abilit¿¿i de comunicare scris¿ ¿i oral¿ în limbile român¿ si englez¿; cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj;
- Cuno¿tin¿e foarte bune pentru utilizarea produselor MS Office(word, excel, power point, acces, baze de date), ¿i a sistemelor de comunica¿ii bazate de Internet ¿i e-mail;
- Disponibilitati de deplasare;
- Capacitate de lucru in echipa ¿i disponibilitate pentru un program flexibil de lucru;

BENEFICII OFERITE

-Mediu pl¿cut si atmosfera deschisa de lucru;
- Activitate variat¿ si cu multa raspundere proprie;
- Stabilitate si posibilitati de promovare;

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane cauta pentru biroul sau din Bucuresti Consultant Resurse Umane

Pentru mai multe detalii despre companie vizitati:

www.eurojobs.at
www.eurojobs4you.com