Consultant Resurse Umane

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea cerintelor de servicii de resurse umane pentru un client alocat, in special in domeniul selectiei si recrutarii de personal
- managementul relatiei cu clientul alocat
- implementare de programe de resurse umane conform necesitatilor clientului (politici de personal, recrutare si selectie, team building, etc.)

CERINTE

- abilitati de comunicare si relationare
- experienta in domeniul recrutarii de personal
- studii superioare - obligatoriu Facultatea de Psihologie
- limba engleza si franceza - nivel avnsat
- persoana organizata si responsabila
- cunostinte bune de operare PC ( World, Excel)
- orientat pe relatia cu clientul
- atestat pentru testarea psihologica

Dynamic HR este un furnizor profesional de solutii de recrutare si afaceri. Noi ne dedicam sa oferim servicii de calitate deasupra expectatiilor angajatorilor, cat si ale celor care isi cauta un loc de munca.

Echipa noastra are o vasta experienta profesionala, fiind alcatuita din specialisti de resurse umane si psihologi experti in psihologia muncii. Acest lucru ne permite sa apreciem si sa comunicam cerintele atat ale clientilor cat si ale candidatilor. Noi credem in comunicare si profesionalism.

Serviciile noastre includ: Recrutare si Selectie, Consultanta in Resurse Umane, Orientare in Cariera, Testare psihologica.