Consultant Relatii Clienti - Limba Franceza

GABTEO Consult Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Vei fi prima voce pe care clientii o aud si principala ta responsabilitate va fi preluarea apelurilor si rezolvarea situatiilor specifice;
• Gestionarea si rezolvarea cazurilor primite de la clienti via email sau chat;
• Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client pentru ca va trebui sa identifici clientii existenti si pe cei potentiali in sistemul informatic;
• Te vei ocupa si de actualizarea bazelor de date si inregistrarea apelurilor in sistemul intern.

CERINTE

• Exprimare fluenta in limba franceza atat scris, cat si vorbit;
• Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
• Bucurie in interactiunea directa cu clientii;
• Experienta anterioara pe un post similar nu reprezintă un ‘must have’, trebuie doar sa ai o atitudine pozitiva si o dorinta continua de a invata;
• Abilitati excelente de comunicare si de orientare catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;
• Atitudinea optimista, entuziasmul si abilitatile de rezolvare a problemelor sunt cu siguranta o necesitate.

BENEFICII OFERITE

• O sa-ti faca cu ochiul pachetul salarial;
• Mediu de lucru format dintr-o echipa tanara, joviala si o atmosferă relaxata;
• Sediul in zona Eroilor, foarte aproape de metrou, un birou vesel, curat si cu un vibe bun;
• Program full time in ture saptamanale (09:00-18:00; 09:30-18:30; 10:00-19:00) si buna dispozitie garantata;
• Oportunitatea de a te dezvolta personal si profesional.

O companie formata dintr-o echipa tanara si dinamica, ce ofera servicii de consultanta si recrutare de personal.