Consultant Relatii Clienti - entry level

SC HR SERVICES & SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie multinationala, ce activeaza in domeniul
serviciilor financiare, recrutam o persoana cu urmatoarele responsabilitati:
-consiliere telefonica a clientilor;
-preluarea si urmarirea sesizarilor primite din partea clientilor;
-actualizarea zilnica a bazei de date;
-realizarea obiectivelor zilnice/lunare/anuale ale firmei
-realizarea si mentinerea colaborarii cu alte departamente;

CERINTE

-studii superioare finalizate constituie avantaj;
-experienta in call center reprezinta avantaj;
-cunostinte utilizare PC;
-foarte bune abilitati de comunicare si atenuare a conflictelor;
-abilitatea de a lucra atat individual cat si in echipa.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala, cu un mediu de lucru
profesionist, locatie situata in zona centrala.Se ofera salariu atractiv corelat cu
nivelul de pregatire si experienta profesionala. Data de incepere: 21.04.2008

Companie ce ofera servicii de recrutare si selectie de personal, training si consultanta in resurse umane.