Consultant Relatii Clienti

SANDAO MANAGEMENT CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
-Colectare informatii despre imobile si administrare informatii in baza de date
-Pregatire pachete informationale clienti
-Mobilitate – implica munca de birou si de teren (informatiile se verifica pe teren)

CERINTE

- Studii superioare terminate sau in curs de finalizare;
- Cunostinte de operare pe calculator: Microsoft Office (word, excell, power point), navigare Internet;
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala;
- Capacitate de sinteza si de analiza
- Abilitati de negociere, vanzari;
- Profil etic / integritate;
- Dorinta de dezvoltare profesionala si personala

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix
-Asistenta personalizata oferita de un consultant de specialitate la locul de munca
-Cursuri de formare profesionala, seminarii si ateliere de lucru
-Un mediu de lucru degajat, propice dezvoltarii profesionale si personale
-Abonament transport

DESCRIEREA FIRMEI

Lucram cu Oameni pentru Oameni.
Ne dorim trei colegi care sa ne completeze echipa. Venim in intampinare cu experienta acumulata si suntem dornici sa crestem impreuna.

Agentia noastra imobiliara are experienta de 9 ani pe piata imobiliara din Bucuresti si in regiunea Bucuresti – Ilfov.
Suntem oameni dinamici, orientati atat pe rezultate cantitative si calitative cat si pe respectarea standardelor profesionale.