Consultant relatii clienti

SC Tichet Plus Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea apelurilor telefonice de la clientii companiei;
Identificarea informatiilor relevante in procesul de asistenta a clientilor;
Solutionarea problemelor clientilor conform procedurilor companiei;
Filtrarea si transmiterea raportarilor catre celelalte departamente;
Introducerea de contracte in baza de date;
Arhivarea documentelor din cadrul departamentului;
Raportarea activitatii conform procedurilor de lucru;

CERINTE

Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
Abilitati de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor;
Atitudine pozitiva, pro-activa, orientata catre client si rezolvarea concreta a solicitarilor;
Capacitate de invatare rapida si de a realiza mai multe sarcini simultan;
Capacitate de a lua decizii in termen scurt, in conditii de stres;
Cunostinte limba Engleza – nivel mediu;
Experienta de operare PC (MS Office);
Experienta in domeniu constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Tichete de masa;
Prima de Craciun si de Paste;
Bonusuri;
Asigurare accidente de munca;

Emitent la nivel national de tichete de masa, tichete cadou, tichete de cresa si tichete de vacanta.