Consultant recrutare si plasare personal - Spania - Fara comision!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting cauta pentru companie din Marea Britanie, consultanti in recrutare si plasare de personal, cu experienta in domeniul IT si industrial. Experienta in vanzari B2B reprezinta avantaj.
Nu se plateste nici un fel de comision sau taxa!
Se ofera:
- salarizare fixa 13.000 – 18.000 euro brut an + comision 15% din contracte,
- plata biletului de avion pentru sustinerea interviului final,
- relocare in Spania – Valencia,
- prima luna de cazare gratuita.

CERINTE

- experienta in recrutarea de specialisti in domeniul IT si ingineri din domeniile aerospatial, industria masinilor, semiconductori, etc.
- limba engleza la nivel avansat,
- foarte bune abilitati de comunicare/vanzare,
- persoane perseverente si motivate financiar,
- diponibilitate de relocare in Spania de la inceputul anului 2014.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.