Consultant pe probleme de mediu

HR TIME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Redactare sinteze, face prezentari si proiecte referitoare la activitatea specifica companiei in domeniul protectiei mediului;
- Prezentare detalii tehnice si de utilizare a echipamentelor specific;
- Actualizare, mentinere la zi diverse baze de date ;
- Intocmire tabele sintetizatoare pe baza
informatiilor tehnice sau/si de alta natura;
- Reprezinta intereselor companiei in relatia cu clientii beneficiarii ;

CERINTE

Experienta in domeniu;
Cunostinte lb. engleza;
Persimis de conducere categ. B ;

Compania de recrutare HR TIME deruleaza acest proiect pentru unul dintre clientii sai - companie cu o experienta de peste 10 ani pe piata monitorizării calității mediului din România si din strainatate!

Daca va doriti sa activati intr-un mediu de lucru placut, care ofera stabilitate, posibilitati de avansare si specializare, asteptam cu interes aplicatia la anunt sau trimiterea CV-ului pe adresa adina.vladau@hrtime.ro!

Toate aplicatiile vor fi considerate strict confidential, numai candidatii considerati eligibili vor fi contactati pentru un prim interviu!