Consultant/Partener Vanzari

Finit Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa lucrezi intr-o companie tanara, dinamica, aflata in plina dezvoltare, unde sa-ti poti pune in valoare abilitatile de vanzare si comunicare?
Cauti un loc de munca sigur si organizat la standarde europene?

Finit Consult&Management doreste sa angajeze
Consultant vanzari.
Obiectivul postului:
Desfasoara activitatea de vanzare a produselor financiare si financiar-contabile catre diversi clienti
Mentine si dezvolta relatiile cu clientii in spiritul unei colaborari optime si satisfactii mutuale
Dezvolta portofoliul de clienti al firmei prin identificarea a noi oportunitati de desfacere a produselor firmei

CERINTE

Persoana energica, ambitioasa, comunicativa, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire
Orientare catre intampinarea nevoilor clientilor
Perseverenta in atingerea obiectivelor
Experienta de minimum 1 an in vanzari
Experienta in vanzari de produse financiare constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Activitatea de vanzare directa a produselor financiare poate genera pe langa un salariu fix motivant si venituri semnificative in functie de rezultatele obtinute, recompensarea financiara a performantelor urmand a fi facuta pe baza de comision

Finit Grup este compus din firme care au ca directie de dezvoltare domeniul investitiilor financiare in sectoarele economice cu rata mare de dezvoltare si cu perspective de crestere economica semnificativa , in contextul economic al Romaniei si al UE.
Principalele domenii de activitate ale grupului sunt:
Domeniul imobiliar
Domeniul finaciar ( finantare proiecte diverse )
Consultanta financiara si financiar-contabila
Domeniul IT
Domeniul Advertisingului
Principala preocupare a grupului finit este aceea de a oferi servicii de calitate foarte buna si in termenele stabilite.