Consultant Ofertare Tehnica

TeamNet International S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Identificarea solutiilor tehnice hardware necesare in vederea raspunsului la solicitarile din cadrul caietelor de sarcini;
-Mentinerea legaturii cu furnizorii si producatorii de echipamente.

CERINTE

-Cunostinte solide in domeniul hardware;
-Certificari pentru hardware Cisco, IBM, HP, Fujitsu;
-Experienta similara reprezinta un plus;
-Cunoasterea detaliilor de functionare si configurare a echipamentelor hardware;
-Cunostinte solide in utilizare Microsoft Office;
-Capacitate de analiza si prioritizare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- asigurare medicala privata;
- mediu de lucru placut;
- oportunitati de dezvoltare profesionala.

TeamNet International, companie de dezvoltare software cu 8 ani de experienta si 200 de specialisti, membri ai grupului Asesoft, parteneri Oracle, parteneri Gold Microsoft, certificati ISO 9001:2000.

TeamNet este orientata spre perfectionarea continua a membrilor sai.
Dezvoltarea personala si profesionala a membrilor TeamNet este o valoare importanta a culturii noastre organizationale.Membrii TeamNet sunt instruiti permanent pentru a fi la curent cu cele mai noi tehnologii IT.

Scopul nostru este sa oferim solutii IT, folosind cele mai noi tehnologii pentru imbunatatirea productivitatea, eficienta si performanta afacerii clientilor nostri.