Consultant nutritie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanta, vanzari catre clienti, servicii
post-vanzare oferite clientilor, mentinerea legaturii cu clientii

Construirea si dezvoltarea unei echipe de colaboratori
(pentru persoanele cu calitati de lider)

CERINTE

Persoana activa, serioasa, intreprinzatoare, capacitate de invatare

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Activitate independenta,in sistem MLM, fara sef
Venituri atractive, comision 25-50%, bonusuri

Oportunitate flexibila, in functie de scopurile dumneavoastra -
obtineti de la un venit suplimentar ocazional/in timpul liber pana la posibilitatea construirii unei afaceri la nivel national si international

Instruire gratuita, experienta in domeniu nu este necesara

Fara limita de varsta

Sustinere practica in activitate,
oferita de un specialist cu experienta

Companie internationala cu reprezentante in 60 de tari, 25 de ani de experienta, lider mondial in domeniul wellness,
cifra de afaceri de 2,1 miliarde de dolari in anul 2004, cotata la bursa din New York