Consultant Navision

SYNERGIZER Business Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- SYNERGIZER isi doreste noi membrii in echipa: colaboratori (project-based) sau angajati permanent.
Pozitia oferita este de Consultant Navision, modulele FINANCIARE.
Pentru a te alatura echipei noastre trebuie sa fii motivat si ai sau sa iti dezvolti urmatoarele competente:
- Intelegerea modelelor si proceselor de afaceri ale clientilor (industriile prestari servicii, vanzari cu amanuntul, productie, distributie etc.)
- Insusirea metodologiei proprii de lucru SYNERGIZER (mai multe detalii se pot obtine in timpul interviului);
- Executia programelor de lucru, in timpul agreat si la cel mai inalt nivel calitativ;
- Intocmirea si sustinerea materialelor (analize, propuneri, plan de lucru, functionalitati, rezultatele muncii) in fata clientilor;
- Configurarea Modulelor Financiare ale Solutiei (in functie de cerintele clientului/industrie);
- Coordonarea (managementul) proiectului de implementare ERP(analiza, dezvoltare, testare, training, implementare).

CERINTE

Pentru indeplinirea cu succes a sarcinilor este necesara:
- O experienta de minimum 2-3 ani in implementari sau in exploatarea sistemului informatic integrat Microsoft Dynamics Navision;
- Buna cunoastere a proceselor financiare ale unei intreprinderi corelate cu functionalitatile modulelor financiare ale unui ERP;
- O buna cunoastere a limbii engleze (scris si vorbit);
- Dorinta de a-ti dezvolta o cariera in acest domeniu, motivare, adaptabilitate, invatare rapida.

BENEFICII OFERITE

- Salariu peste nivelul pietei;
- Bonusuri pe baza performantelor obtinute;
- Cursuri de specializare;
- Posibilitatea de a deveni actionar (in functie de performante).

SYNERGIZER (redenumita recent din INTERFIN), creata de Viorel Bitu in 1994, este o firma de consultanta in afaceri, cu expertiza relevanta in strategie si solutii operationale, inclusiv in selectia si implementarea de sisteme informatice. Asociatii firmei provin din cele mai importante firme de consultanta si audit la nivel international (Arthur Andersen, Ernst&Young, KPMG), unde au lucrat, timp de 10-12 ani, pe proiecte diverse, atat pentru mari companii romanesti, cat si pentru companii internationale.
O mare parte din succesul firmei SYNERGIZER este datorat echipei de consultanti. De aceea, suntem mereu in cautare de noi candidati dornici sa-si puna in valoare aptitudinile si cunostintele profesionale, interesati in construirea unei solide cariere profesionale in domeniul consultantei in afaceri.