CONSULTANT MEDICAL BUCURESTI, CRAIOVA

CITIUS HR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovare servicii medici ginecologi;
- explica avantajele oferite de produsele promovate;
- dezvolta relatiile cu clientii (relatii informale);
- semnare contracte;
- sustine prezenteri de grup despre serviciile firmei;
- discutii cu pacientii.

CERINTE

- absolvent studii superioare medicina umana;
- cunostinte PC (Excel, Word);
- carnet conducere categoria B;
- abilitatea de a-si atinge obiectivele;
- rezistenta la stres;
- flexibil, constiincios, prezentabil;
- dorinta de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

- masina
- telefon
- laptop - dupa 3 luni
- traininguri

CITIUS-HR este o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in domeniul resurselor umane. Misiunea noastra presupune initierea si dezvoltarea de relatii de lunga durata intre companii si angajatii acestora prin profesionalismul si promptitudinea serviciilor pe care le oferim.