Consultant Medical

SC LUCY IMPEX 2005

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor companiei;
- Sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari;
- Colaboreaza cu Bussiness Manager;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei;
- Identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti;
- Stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti;
- Prezentarea si promovarea brandului la clientii companiei;
- Supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor;
- Monitorizarea activitatii concurentei;
- Negociere si incheiere contracte.

CERINTE

- Cunoasterea produselor si a caracteristicilor specifice brandului - reprezinta un avantaj;
- Studii superioare absolvite (Medicina / Farmacie);
- Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
- Cunostinte avansate de PC (Word, Excel, PowerPoint);
- Limba engleza - nivel avansat;
- Cunostinte solide de marketing;
- Excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- Aspect profesional - business;
- Putere de convingere;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare;
- Rezistenta la stres;
- Permis auto (categoria B);
- Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv corelat cu performanta;
- Comision din vanzari;
- Mediu de lucru profesionist;
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala;
- Oportunitati de promovare;
- Traing profesionist;
- Excursii si tabere internationale;
- Autoturism de servici, telefon mobil.

COMPANIE MULTINATIONALA EXTINSA IN 33 TARI , CONSULTANTA , MARKETING , MANAGEMT , AFACERI , INTERMEDIERE .