CONSULTANT MARKETING & VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avand deja o experienta de peste doua decenii in domeniul amenajarilor interioare atat in Italia, cat si in Romania, fondatorii firmei si-au propus sa aduca pe piata romaneasca excelenta calitatii italiene.

IDEACASA colaboreaza cu producatori de renume din Italia, firme de traditie care, datorita recunosterii internationale in domeniul amenajarilor interioare, dicteaza tendintele modelelor, dimensiunilor, texturilor si a culorilor in intreaga lume.

Consultantul nostru in marketing si vanzari:
- initiaza si urmareste desfasurarea campaniilor de crestere a brandului;
- analizeaza situatia din piata pe fieacare categorie de produs si elaboreaza stragia de marketing la nivelul fiecarei categorii de produs;
- controleaza stocurile si optimizeaza achizitiile ;
- propune actiuni pentru cresterea vanzarilor si sustinerea promotiilor;
- organizeaza si coordoneaza implementarea activitatilor de marketing direct, online, etc

CERINTE

- studii superioare finalizate in domeniul Economic/ Marketing/ Comercial;
- experienta relevanta in domeniul organizarii de campanii de promovare/ sustinere vanzari/ crestere notorietate brand, etc;
- permis de conducere categ. B;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- posibilitati de crestere si dezvoltare profesionala
- pachet salarial atractiv