Consultant Marketing & Vanzari

INOTEC PLUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Structureaza si implementeaza mix-ul de marketing pentru promovarea produselor si serviciilor oferite de Inotec Plus
2. Identifica metode pentru cresterea vanzarilor (produsele si serviciilor oferite)
3. Participa la creare materialelor de prezentare a firmei si a produselor oferite de aceasta
4. Dezvolta campanii de e-mail marketing (continut, target audience etc)
5. Sintetizeaza informatii de marketing necesare pentru dezvoltarea produselor oferite de firma
6. Analizeaza si propune relatii de parteneriat
7. Analizeaza si monitorizeaza tendintele pietei

CERINTE

1. Experienta de minim doi ani in domeniu; experienta intr-o firma de IT reprezinta avantaj.
2. Limba engleza - nivel avansat
3. Persoana dinamica si proactiva, cu bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala; cu potential creativ si de dezvoltare profesionala; abilitati foarte bune de analiza si sinteza a informatiilor

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Oportunitati de dezvoltare profesionala

INOTEC PLUS este o companie specializata in dezvoltarea si implementarea de aplicatii web personalizate. Va invitam sa vizitati web site-ul nostru (www.inotec.ro).