Jurnalist Online

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Activitati de redactare si editare de materiale pentru diferite categorii de public(comunicate de presa,articole si materiale redactionale,discursuri,brosuri,buletine informative);
-Creeaza, implementeaza si urmareste desfasurarea strategiilor de social media, website, campanii de promovare etc.;
-Abilitati de creatie anunturi publicitare si pagini de aterizare in site specifice audientelor
-Intretinerea canalelor de socializare online (facebook, twitter, etc)
-Abilitati de setare a campaniilor de remarketing (constructie liste remarketing si livrare coduri remarketing in site pentru Google si Facebook)
-Cresterea notorietatii companiei,promovand elementele de identificare ale companiei,dar si serviciile pe care le presteaza aceasta;
-Audit si mentenanta SEO

CERINTE

-Studii superioare finalizate(de preferat facultate jurnalism sau litere)
-Experienta profesionala:minim 3 ani pe un post similar;
-Bun cunoscator al limbii romane(vocabular si modalitati de exprimare,conceptie si redactare);
-Abilitatea de a se exprima excelent in scris si de a-si modifica stilul de exprimare in functie de brief-ul primit,de impactul propus asupra publicului tinta;abilitati de exprimare verbala;
-Bun cunoscator al limbii engleze;
-Foarte bune cunostinte de operare PC(Microsoft Office,Photoshop,InDesign,CorelDraw,Intranet,organizare retele etc.);
-Pasiune pentru domeniul postului

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial individualizat,in functie de experienta;
-Masa
-Transport
-Conditii de lucru intr-un ambient foarte placut,intr-o echipa tanara,ce apreciaza provocarile si solutiile inteligente;
-Posibilitate de promovare;
-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu organizational creativ si profesionist.

AudioNova - companie capital romano-danez, raspandire in intreaga tara,43 centre specializate, lider de 16 ani pe piata in vanzarea aparatelor auditive in Romania.
Misiunea noastra se axeaza pe aprecierea si dezvoltarea oamenilor de calitate,iar pretuirea angajatilor nostri este o prioritate.
Daca vrei bani, stabilitate, o meserie pe viata, aplica acum!!!
Pentru a afla mai multe despre echipa AudioNova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro sau intr-unul din cele 43 de centre din toata tara.
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania