Consultant/Manager/Reprezentant local

Neotek

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- dezvoltarea propriei afaceri
- identificarea potentialilor clienti
- prezentarea produselor companiei

CERINTE

Persoana ambitoasa si perseverenta, dornica de o afacere proprie, in cautarea unui venit suplimentar

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- avansare rapida si sigura
- castiguri sigure din prima luna
- discount de 33% la semnarea contractului
- adaos comercial de 50%, pe care compania îl ofera propriilor consultanti
- în afara veniturilor obtinute din reducere sau recomandarea produselor, aveti posibilitatea de a va spori, suplimentar, câstigurile pe baza cumpararilor efectuate de catre distribuitorii din grupurile dumneavoastra. În acest caz, bonusul platit de catre companie, în reteaua de distributie, poate sa atinga 64% din volumul rulajului efectuat
- cadouri oferite la sfarsit de luna in functie de performante

Neotek este o companie infiintata in Romania cu potential imens de dezvoltare a propriei afaceri. Succes garantat deoarece produsele sale sunt unice si exclusive pe piata romanesca si chiar pe plan mondial !!

Compania are 3 linii de produse unice:
1. Parfumuri originale frantuzesti pe baza de componente naturale, fara stabilizatori sau coloranti: Kenzo, Dior, CK, Chanel etc ( o colectie de 50 de arome)
2. Dermato-cosmetice profesionale produse in Franta
3. Torser = dispozitiv de protectie impotriva radiatiilor calculatorului, telefonului etc, bazat pe tehnologia campurilor torsionice