Consultant management

SC ENSIGHT MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Gestionarea si executia misiunilor de consultanta in Management conform procedurilor si fazelor misiunilor proprii Ensight Management Consulting;
 Participarea la optimizarea organizarii interne Ensight Management Consulting (procese, documente, standarde, proceduri);
 Construirea si gestionarea relatiilor de afaceri in conformitate cu standardele specifice domeniului de activitate, firmei Ensight Management Consulting si clientului;
 Participarea la dezvoltarea portofoliului de produse si servicii ale Ensight Management Consulting.

CERINTE

 Studii superioare (universitate; colegiu) in an terminal sau finalizate;
 Experienta profesionala 2 - 5 ani in domeniu relevant sau pozitie similara;
 Limbi straine: engleza si/sau franceza (minim nivel mediu; terminologie de afaceri; utilizata ca limba de afaceri in mod frecvent);
 Cunostinte de operare PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint; Outlook); Internet Explorer;
 Excelente abilitati de lucru in echipa si independent
 Excelente abilitati de analiza / sinteza si furnizare de solutii
 Abilitatea de a lua decizii
 Creativitate si flexibilitate
 Abilitati superioare de prezentare, comunicare si relationare intr-un context de business
 Orientare catre client, orientare catre rezultate; proactivitate;
 Abilitati de lucru simultan pe mai multe proiecte/activitati, abilitati si cunostinte de coordonare si gestionare proiecte (Project Management);
 Excelente abilitati de management al timpului si de gestionare a termenelor limita
 Abilitati de vanzare.

BENEFICII OFERITE

 Asigurare medicala;
 Bonuri de masa;
 Formare profesionala (training, coaching, MBA, certificari, cursuri limbi straine).

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Suntem una din cele mai importante companii locale de consultanta in management, cu competente complementare in domeniile: Management, Marketing, IT, Juridic, Financiar, PR & Comunicare si experienta in proiecte complexe dezvoltate pentru clienti reprezentativi din domeniile: produse industriale, servicii financiare, energie, administratie si utilitati publice, servicii profesionale, logistica, transport si distributie, telecomunicatii, constructii, publicitate, mass-media
Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul unor solutii de business integrate
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti , ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.