CONSULTANT MANAGEMENT

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

-research si scriere documentatie pentru proiectele companiei
-cultivarea relatiei cu clientii companiei
-participarea la conferinte si meetinguri in calitate de reprezentant al companiei, in scopul obtinerii de finantari pentru diverse proiecte/clienti

CERINTE

-Cunostiinte PC-pachetul Office
-Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat
-Studii universitare absolvite sau urmate fara frecventa- domeniile matematica /statistica/informatica

-abilitati excelente de comunicare si inter-relationare
-diplomatie
-persoana extroverta
-persoana energica
-capacitate de acumulare rapida de noi informatii si adaptare la nou
-prestanta deosebita

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

-training complet in vederea specializarii si perfectionarii
-pachet salarial atractiv
-lucrul intr-un mediu competitiv, la standarde occidentale
-bonusuri in functie de performante/proiect

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL is a personnel leasing company. The company collaborates with specialized people, finding them contracts at different Customers. The collaboration is based on work contract full-time, work-contract part-time or subcontracting (freelancers).
Availability and flexibility is the key of succes !