Consultant juridic - toate nivelurile

WKH-Dezvoltare Organizationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala cauta Consilieri Juridici si avocati din toate ariile de expertiza pe toate nivelurile de experienta.

CERINTE

- experienta in domeniu de minim 2 ani
- abilitati de negociere si lucru in echipa
- persoane proactive si orientate spre solutionarea problemelor
- persoane perseverente in realizarea obiectivelor stabilite
- buna intelegere a problemelor comerciale
- bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru profesionist
- posibilitati de promovare
- expunere la problematica complexa

WKH- Dezvoltare Organizationala face parte din grupul Ascendis - fiind cea mai mare firma de consultanta romaneasca in domeniul Dezvoltarii Organizatiilor. Cu o experienta de 5 ani si o echipa numeroasa de consultanti, suntem in masura sa abordam proiecte complexe de training, recrutare, evaluari de personal, sisteme de conducere a performantei si multe altele. Parteneriatul cu Harrison Assessments a permis companiei WKH- Dezvoltare Organizationala sa aduca pe piata romaneasca un instrument recunoscut de evaluare, ce combina precizia instrumentelor matematice cu rezultatele studiilor psihologice. Instrumentul de evaluare Harrison Assessments a fost conceput de catre Dan Harrison pe baza unei cercetari care a durat 30 de ani. Acesta a fost conceput astfel incat sa combine precizia instrumentelor matematice si statistice cu rezultatele studiilor psihologice despre legatura preferinte - performante. Elementul de noutate al acestui instrument este cuantificarea gradului in care anumite cerinte ale unui post sunt dezvoltate la un anumit individ.