Consultant IT

Softeh Plus SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementare sisteme informatice la beneficiari.
- Asistenta tehnica pentru utilizare.
- Prelurea cererilor de modificare si/sau dezvoltare de la utilizatori.
- Formularea temelor de proiectare pentru devzoltari si/sau modificari ale sistemelor informatice.
- Testarea aplicatiilor
- Prezentari si cursuri pentru utilizatori

CERINTE

- Studii Superioare - obligatoriu (economice sau IT);
- Experienta lucru in domeniu Pharma (pe zona de consultanta software e un plus)
- Abilitati bune de comunicare si relationare la orice nivel;
- Capacitate de analiza si sinteza
- Cunostinte limba engleza minim - nivel mediu
- Carnet Conducere - obligatoriu
- Disponibilitate la deplasari in interes de serviciu

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a se alatura unei echipe profesioniste;
- Mediu de lucru si conditii excelente.

Softeh Plus este o societate de proiectare software care a dezvoltat, cu predilectie, solutii integrate pentru urmatoarele domenii: medical, farmaceutic, asigurari si contructii.
Deservind un numar de peste 10000 de utilizatori, Softeh Plus si-a creat, in 20 ani de activitate, o reputatie solida pe piata romaneasca.