Consultant IT

ENSIGHT MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- managementul datelor
- management si configurare retele
- asistenta utilizatori si helpdesk
- proceduri si documentarea interventiilor
- hardware - instalare, mentenanta si depanare
- managementul componentelor si perifericelor
- buna intelegere a sistemelor si tehnologiilor existente in acest moment pe piata

CERINTE

- absolvent studii superioare
- experienta relevanta in Windows - preferabil 2-3 ani
- cunostinte Microsoft Exchange
- cunostinte Active Directory
- instalare si mentenanta hardware
- configurare software
- gestionarea echipamentelor periferice
- Windows XP Professional

Suntem una din cele mai importante companii locale de consultanta in management, cu competente complementare in domeniile: Management, Marketing, IT, Juridic, Financiar, PR & Comunicare si experienta in proiecte complexe dezvoltate pentru clienti reprezentativi din domeniile: produse industriale, servicii financiare, energie, administratie si utilitati publice, servicii profesionale, logistica, transport si distributie, telecomunicatii, constructii, publicitate, mass-media
Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul unor solutii de business integrate
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti , ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.