CONSULTANT IN RESURSE UMANE

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In aceasta perioada suntem in cautarea de profesionisti talentati pentru echipele noastre din Cluj-Napoca si Bucuresti.

In cadrul proiectelor noastre, noilor membri ai echipei noastre li se vor aloca diverse roluri, ca de exemplu:

- Coordonarea si participarea la procese de selectie si recrutare de personal;
- Sustinerea de cursuri pentru angajatii clientilor nostri;
- Asistarea clientilor in implementarea de politici si proceduri de resurse umane.

CERINTE

Candidatul ideal va avea profilul urmator:

- Minim 3 ani de experienta in domeniul resurselor umane;
- Experienta relevanta in domeniul recrutarii de personal, pentru pozitii de management si operative.
SI/SAU
- Experienta relevanta in dezvoltarea si sustinerea de cursuri pentru personal de executie si pentru manageri;
- Stapanirea limbilor franceza si engleza;
- Disponibilitate pentru un program prelungit si pentru deplasari in tara;
- Experienta in consultanta precum si experienta de lucru in mediu international constituie avantaje.

iQuest Consulting este o firma de consultanta specializata in managementul resurselor umane.
Cu birouri in 5 tari europene, viziunea noastra este de a deveni o companie de referinta a pietei de consultanta.