CONSULTANT IN RESURSE UMANE

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In aceasta perioada suntem in cautarea de profesionisti talentati pentru echipele noastre din Cluj-Napoca si Bucuresti.

In cadrul proiectelor noastre, noilor membri ai echipei noastre li se vor aloca diverse roluri, ca de exemplu:
1. Coordonarea si participarea la procese de selectie si recrutare de personal.
2. Sustinerea de cursuri pentru angajatii clientilor nostri
3. Asistarea clientilor in implementarea de politici si proceduri de resurse umane

CERINTE

Candidatul ideal va avea profilul urmator
1. Minim 3 ani de experienta in domeniul resurselor umane
2. Experienta relevanta in organizarea si/sau sustinerea de cursuri pentru personal de executie si pentru manageri
SI/SAU
Experienta relevanta in domeniul recrutarii de personal, pentru pozitii de management si operative
3. Stapanirea limbilor franceza si engleza
4. Disponibilitate pentru un program prelungit si pentru deplasari in tara.
5. Experienta in consultanta precum si experienta de lucru in mediu international constituie avantaje.

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management, specializata in conducerea proiectelor de schimbare.
Actionãm în domenii precum marketing si strategie, performanta proceselor, managementul strategic al resurselor umane, excelenta functiei achizitii.
Biroul iQuest din Bucuresti a fost creat în anul 2000 dintr-o echipã de consultanti proveniti din firme multinationale de consultantã. Reteaua iQuest mai cuprinde birourile din Paris, Luxemburg si Budapesta. La acestea se adaugã o divizie de dezvoltare software cu sedii la Cluj-Napoca, Frankfurt si Budapesta.

Clientii nostri sunt atat companii multinationale, cat si firme romanesti aflate in plina crestere din domeniul productiei industriale, inginerie, comert si distributie.