Consultant in Managementul Imbunatatirii continue a proceselor

INSTITUTUL KAIZEN ROMANIA (IKAR MANAGEMENT CONSULT)

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Va sustine cursuri de instruire si va participa la workshop-uri dedicate imbunanatirii performantei proceselor
- Va contribui la dezvoltarea si promovarea produselor companiei
- Disponibilitate pentru deplasari in delegatii
- Va beneficia de instruire continua in domeniul tehnicilor specifice managementului imbunatatirii continue, precum si al dezvoltarii individuale

CERINTE

- Tanar inginer cu experienta incipienta, care a absolvit Academia Tehnica Militara
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Buna gandire structurata logic;
- Atitudine pozitiva, pro-activa, orientata catre client si rezolvarea concreta a solicitarilor;
- Capacitate de invatare rapida si de a realiza mai multe sarcini simultan;
- Notiuni de utilizare Microsoft Office, Internet si Outlook - nivel avansat;
- Foarte buna cunoastere a limbii romane si engleze - nivel avansat;
- Tinuta si atitudine business.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviu.

Institutul KAIZEN Romania ofera companiilor din Romania consultanta si instruire pentru implementarea Sistemului de Management al Imbunatatirii Continue - KAIZEN - LEAN Management.
Site: www.ro.kaizen.com