Consultant in management

SC ALTER EGO SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea documentatie pentru obtinerea de finantari rambursabile si nerambursabile:
Cerere de finantare
Plan de afaceri
Studiu de fezabilitate
Studii de marketing
Analize cost-beneficiu

CERINTE

- Absolvent studii superioare (constituie avantaj - facultate de profil economic-management);
- Cunostinte din domeniul economic, management;
- Experienta in domeniu constituie un avantaj dar nu este o cerinta obligatorie;
- Cunstinte limbi straine (engleza obligatoriu);
- Cunostinte bune de operare PC (procesare text – Word, calcul tabelar – Excel, programe de prezentare – PowerPoint)
- Perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv bazat pe performante;
- Bonusuri si comisioane in functie de realizari;
- Mediu de lucru profesionist si dinamic;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide.

Alter Ego Solutions a fost fondata la inceputul anului 2001 in scopul satisfacerii nevoilor crescande pentru servicii de consultanta in domeniul obtinerii de finantari pentru orice tip de organizatie, si asistenta in domeniul dezvoltarii afacerilor.
Cunoscand nevoile foarte mari de finantare ale organizatiilor romanesti si modul cum acestea pot fi implinite, cel putin partial, prin fonduri nerambursabile, ne-am concentrat activitatea, in principal, pe servicii de consultanta in obtinerea de granturi.
Pana in prezent societatea noastra a oferit o gama larga de servicii de consultanta pentru obtinerea de finantari nerambursabile din partea a diversi finantatori: Uniunea Europeana, agentii internationale sau Guvernul Romaniei pentru o larga varietate de clienti: fundatii, autoritati locale, IMM-uri ceea ce ne-a permis sa dobandim o vasta experienta si sa ne imbunatatim permanent serviciile fata de clienti.
www.alterego-solutions.ro
www.allconsulting.ro