Consultant in finantari nerambursabile.

AllConsulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaboreaz¿ documentația pentru proiecte de finantare nerambursabile

CERINTE

- Studii superioare (economice/tehnice/juridice/administratie reprezint¿ un avantaj)
- Experiența in preg¿tirea documentațiilor pentru proiecte cu finanțare europeana reprezint¿ un avantaj
- Limba engleza - nivel mediu
- Cunoștințe avansate de MS Office – Word, Excel, PowerPoint

Trasaturi de personalitate:
- Capacitate de munca si concentrare
- G¿ndire analitica
- Creativitate
- Corectitudine
- Punctualitate

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist in cadrul unei Companii Multidisciplinare.
Pachet salarial atractiv.
Telefon serviciu.
Prime de rezultat.

Noi apreciem oamenii pentru diversitatea, competentele si abilitatile lor si mai ales pentru dorinta si capacitatea de invatare continua. Spiritul de echipa si abilitatile de comunicare sunt de asemenea calitati pe care le dorim de la consultantii nostrii.

Misiunea AESolutions este promovarea si sprijinirea afacerilor de calitate realizate de intreprinderile mici si mijlocii.