Consultant in Achizitii si/sau Logistica

SC ENSIGHT MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestionarea si executia misiunilor de consultanta in management: analiza proceselor de achizitii, identificarea potentialului de imbunatatire, propunerea de masuri de optimizare.
-Rezolvarea problemelor operationale in procesele de achizitii la client
-Definirea de proceduri de achizitii si/sau logistica
-Identificarea unor masuri pentru reducerea costurilor

CERINTE

-Studii superioare finalizate
-Minim 2-3 ani experienta in warehousing si/sau purchasing
-Excelente abilitati de analiza, sinteza si furnizare de solutii
-Limba engleza fluent

BENEFICII OFERITE

- asigurare medicala
- tichete de masa
- formare profesionala (training-uri, coaching, cursuri limbi straine)

Ensight Management Consulting este liderul local în domeniul consultan¿ei în management prin cifr¿ de afaceri ¿i num¿r de angaja¿i. Compania a evoluat ¿i a crescut constant începând cu anul 2000. În 2006, Ensight a realizat o cifr¿ de afaceri de 2,7 milioane euro ¿i o cre¿tere de 125%.
Ensight ofer¿ clien¿ilor s¿i solu¿ii integrate de afaceri bazate pe competen¿e multidisciplinare ¿i complementare în management, finan¿e, IT, juridic, marketing, HR ¿i achizi¿ii: Manage, Transform, Select, Integrate, Valuate, Control, Educate, Expand. Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul solutiilor de afaceri integrate.
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.