CONSULTANT IMPLEMTNTARE SAP- COMPANIE MULTINATIONALA

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adimistrare sisteme SAP, intretinerea arhitecturii, dezvoltare - rezolvare probleme;
Activitati back-up;
Implementare de patch-uri SAP si upgrade-uri SAP;
Mentenanta imprimantelor in SAP;
Suport tehnic si corectare erori;
Administrare roluri si useri, asigurare securitate;
Elaborare de proceduri de lucru;

CERINTE

Experienta in administrare sisteme SAP
Limba engleza fluent
Cunostinte avansate SAP BASIS
Experienta in administrare si securitate sisteme SAP
Experienta in administrare BD ORACLE
Cunostinte SAP NetWeaver reprezintya avantaj
Cunostinte UNIX( HP UX) reprezinta avantaj
abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
- Lucru intr-o echipa dinamica.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.