CONSULTANT IMPLEMENTARE SOFTWARE SALARIZARE

INFO WORLD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregatirea si sustinerea sesiunilor de training pentru utilizatori (personalul clientului)
- instalarea si verificarea functionalitatii software-ului pe statiile de lucru
- realizarea configurarilor de program specificate
- asigurarea mentenantei la client
- furnizarea solutiilor la problemele semnalate in functionarea produselor realizate de Info World

CERINTE

- studii superioare (constituie avantaj)
- cunostinte salarizare
- experienta minim 1 an in implementarea aplicatiilor de salarizare (constituie avantaj)
- cunostinte MS SQL (constituie avantaj)
- foarte bune abilitati de comunicare
- disponibilitate pentru deplasare in tara,
- permis auto categoria B
- asigurare asistenta tehnica telefonica 24/7

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic format dintr-o echipa tanara de profesionisti.
Training.
Pachet salarial motivant.

Furnizor de solutii software integrate, leader IT in domeniul medical, Info World dispune in prezent de un colectiv numeros de tineri specialisti, dinamici si dedicati, cu ample cunostinte in domeniul tehnologiei informatiei si comunicatiilor - sisteme de operare, limbaje de programare, baze de date, administrare retele, internet - dar si in domeniul comercial, management, sisteme de calitate.

Info World este Gold Microsoft Partner si certificata ISO 9001