Consultant Implementare Modul Salarizare/Resurse Umane

Crescendo International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea modulului de salarizare la clienti conform metodologiei si cerintelor acestuia: analiza problemelor (si cerintelor) specifice, modelare, implementare, suport si consultanta, documentare (inclusiv proceduri de lucru), customizare, testare.

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Experienta in salarizare
- Foarte bune cunostinte a legislatiei in domeniul salarizarii
- Cunostinte solide de legislatia muncii - constituie un avantaj
- Experienta in probleme de personal si resurse umane
- Cunoasterea mediului de afaceri specific verticalelor industriale de productie si distributie
- Experienta in analiza, modelarea si implementarea unui sistem de salarizare ¿ minim 1 an
- Abilitati de comunicare si organizare
- Buna cunoastere a limbii engleze
- Spirit de echipa, disponibilitate, deschidere spre acumularea de noi cunostinte
- Disponibilitate pentru deplasari in tara
- Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Tichete de masa;
- Excelente oportunitati de dezvoltare in cadrul unei echipe de profesionisti.

Casa de solutii CRESCENDO dezvolta, integreaza si implementeaza solutii IT&C care optimizeaza si simplifica gestionarea informatiei de afaceri. Clientul gaseste in CRESCENDO o sursa unica de competente, care ii economiseste timpul si eforturile si ii garanteaza o rata ridicata de recuperare a investitiei.