Consultant Implementare ERP - Oracle e-Business Suite R12

UTI Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

-Studii superioare (profil economic sau tehnic);
-Experienta relevanta in aplicarea legislatiei fiscale, impozite, taxe, finante; cunoasterea standardelor internationale reprezinta un avantaj;
- Notiuni de baze de date, ERP, arhitecturi de sistem;
- Project management : principii, practici, tehnici;
- Excelente abilitati de comunicare, de elaborare materiale scrise si sustinere prezentari;
- Capacitatea de a elabora analize si planuri de business;
- Gandire analitica si capacitate de sinteza, atentie la detalii;
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, profesionist;
- Posibilitati de afirmare si promovare in cadrul unei companii solide;
- Salariu motivant;
- Decontare cheltuieli transport;
- Asigurare medicala;
- Bonusuri pentru realizari remarcabile.

Solutii IT si Comunicatii, Solutii de Securitate, Instalatii pentru constructii civile, Servicii administrative

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro .