Consultant implementare ERP

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

Grup de firme cu activitati in domeniul productiei, distributiei si comertului cu bunuri de larg consum.

Cerinte:

- studii superioare (absolventi)
- cunostinte economice si software
- o buna intelegere a proceselor de afaceri si a organizarii si functionarii unei firme in ansamblu
- experienta in consultanta si implementare aplicatii software
- capacitate de analiza si sinteza
- orientare catre rezultate si respectarea termenelor
- abilitati de comunicare si spirit de echipa
- implicare, atitudine activa
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- carnet de conducere categoria B

Constituie un avantaj:
- experienta in utilizarea de aplicatii economico-financiare
- cunostinte de project management
- cunostinte sisteme ERP (constituie un avantaj Microsoft Navision)
- cunostinte de contabilitate conform standardelor romanesti (nivel working knowledge)

Oferta (bonusuri, beneficii):

- mediu de lucru profesionist si placut
- pachet salarial atractiv