Consultant Implementare ERP

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea problemelor de la clienti
- stabilirea unui plan de rezolvare a problemelor si estimarea timpului de rezolvare
- predarea problemelor de programare catre programatorul de service asignat si urmarirea evolutiei problemei
- mentinerea legaturii cu clientii
- urmarirea planului de implementare elaborat de analist in cadrul unei implementari noi
instalarea sistemului informatic
- scolarizarea personalului, preluarea cerintelor noi si prezentarea acestora catre analist ( sau sef de proiect )
- oferirea de suport clientilor

CERINTE

- Studii superioare de specialitate finalizate sau student in an terminal (Automatica, Cibernetica, Matematica Informatica)
- Experienta pe un post similar minim 6 luni
- Cunostinte foarte bune de SQL Server 2000 si baze de date
- Cunostinte bune de ASP (VBScript) si programare web
- Cunostinte bune de JavaScript si HTML
- Cunostinte economico – financiare
- Cunostinte de contabilitate – constituie un avantaj
- Capacitate de lucru cu dead-line-uri
- Abilitati bune de comunicare si organizare
- Capacitate de munca in conditii de stres si in program prelungit de lucru

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- traininguri de specialitate in tara si in strainatate
- perspective reale de dezvoltare profesionala

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.