CONSULTANT IMPLEMENTARE ERP

WinSol

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prestarea de servicii de consultanta in implementare pentru solutii de tip ERP :
- intocmeste documentatia necesara implementarii proiectului;
- identifica fluxurile de business ale clientului;
- realizeaza specificatii functionale;
- instaleaza si configureaza solutia software;
- organizeaza si deruleaza instruirea utilizatorilor.

CERINTE

- Experienta in proiecte de implementare a aplicatiilor de tip ERP;
- Capacitatea de a elabora analize si planuri de business;
- Excelente abilitati de comunicare, de elaborare materiale scrise si sustinere prezentari;
- Gandire analitica si capacitate de sinteza, atentie la detalii;
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor.

BENEFICII OFERITE

Excelente oportunitati de dezvoltare;
Mediu de lucru performant;
Pachet salarial motivant;
Bonusuri corelate cu performanta.

Implementator solutii informatice integrate pentru managementul afacerii (ERP, CRM si Document Management)