CONSULTANT IMPLEMENTARE ¿ aplicatii software

GENESYS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantul asigura implementarea la clienti a solutiilor software dezvoltate de Genesys (solutii web si desktop cu specific economic ¿ aplicatii de gestiune clienti/ furnizori/ echipamente, aplicatii e-business, business intelligence).
In faza de dezvoltare consultantul participa la testarea solutiei si validarea cerintelor formulate de clienti.
Post implementare, consultantul asigura servicii conexe legate de aplicatiile, modulele si interfetele software de care raspunde ¿ help-desk, asistenta tehnica pentru clienti, consultanta.

CERINTE

Experienta 1-2 ani intr-o pozitie similara
Cunostinte aplicatii ERP/CRM/e-business
Studii economice superioare / cunostinte economice si financiar-contabile
Constituie un avantaj cunostintele de programare SQL
Foarte bune aptitudini de comunicare scrisa si verbala
Nivel avansat al limbii engleze

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial competitiv si oportunitati de dezvoltare a carierei pe termen lung.

Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, CCAS si OMCAS, cu o cifra de afaceri de 15 milioane EUR (2005) si peste 100 de angajati, GENESYS este una dintre cele mai importante companii romanesti care acopera toate domeniile de activitate din informatica si telecomunicatii. Detalii complete la www.genesys4s.ro.
Datorita activitatii sale in continua crestere, GENESYS isi dezvolta echipa cu noi profesionisti entuziasti si motivati.