CONSULTANT IMOBILIAR VANZARI APARTAMENTE DE LUX

ESOP Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea unui portofoliu existent de clienti si proprietari.
- Evaluarea cererilor clientilor companiei si ofertarea celor mai potrivite proprietati.

CERINTE

- ESOP Consulting, compania imobiliara aflata in topul firmelor de profil din Bucuresti, cauta 2 consultanti imobiliari pentru departamentul VANZARI APARTAMENTE DE LUX, dornici sa dezvolte o cariera intr-un domeniu dinamic unde satisfactiile profesionale se imbina cu cele materiale.

- Experienta in domeniul imobiliar este mai putin relevanta, cautam initiativa si persuasiune.

- Cautam, de asemenea, cunoscatori ai tehnicilor de vanzare, negociere, comunicare si orientare spre rezultat.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, corelat cu performanta (salariu prin cartea de munca + comision + auto).
- Posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar.
- Mediu de lucru profesional.

ESOP este compania imobiliara aflata in primele 10 firme de profil din Bucuresti specializate in inchirieri imobiliare. Echipa formata din tineri absolventi de studii superioare ofera un mediu placut de lucru