Consultant imobiliar VANZARI APARTAMENTE DE LUX

ESOP Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Selectarea proprietatilor rezidentiale de lux si prospectarea lor;
- Intalnirea cu proprietarii cladirilor pentru a discuta conditiile de colaborare;
- Prezentarea proprietatilor persoanelor interesate in a le inchiria sau cumpara (in special straini);
- Negocierea si medierea contractelor.

CERINTE

Posesori ai permisului de conducere categoria B cu:
- initiativa, persuasiune si empatie;
- disponibilitate pentru program full-time;
- cunoasterea limbii engleze este un atu.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, corelat cu performanta (salariu fix prin cartea de munca + comision + auto);
- Posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar;
- Mediu de lucru profesionist;
- Team building;
- Mediu relaxant, colegi extraordinari si tot ce este necesar pentru ca orele de munca sa nu devina o povara.

ESOP Consulting, compania imobiliara aflata in topul firmelor de profil din Bucuresti, cauta 2 consultanti imobiliari pentru departamentul VANZARI APARTAMENTE DE LUX, dornici sa dezvolte o cariera intr-un domeniu dinamic unde satisfactiile profesionale se imbina cu cele materiale (www.esop.ro)

Experienta in domeniul imobiliar este mai putin relevanta, cautam initiativa si persuasiune. Cautam, de asemenea, cunoscatori ai tehnicilor de vanzare, negociere, comunicare si orientare spre rezultat.

Cine este ESOP?
...este un jucator de ECHIPA. Cu oameni:

tineri
...entuziasti, profesionisti, motivati . Ne conturam fiecare actiune intr-un mod cat mai creativ. Nu trasam limite in a gandi, nici in a implementa.

competitivi
Respectam piata, si actorii sai. Insa cel mai important competitor suntem noi insine. Dezvoltarea este o preocupare continua. In fiecare zi trebuie sa construim ceva nou, ceva mai bun.

informati
Traim in era informatiei. Dinamica sa contureaza lumea, … in special lumea afacerilor. Observam continuu, interpretam si invatam. Urmarim atent piata si tendintele sale. Scopul nostru final este furnizarea catre partenerii nostri a celor mai eficiente solutii imobiliare.

flexibili
Suntem deschisi ideilor noi si metodelor neconventionale care contribuie la succesul serviciilor noastre. Si le cream! Cu o mobilitate mare in cadrul pietei si un dezvoltat simt practic, adaptam serviciile proprii intr-un mod cat mai adecvat cerintelor fiecarui client.