CONSULTANT IMOBILIAR INCHIRIERI LOCUINTE DE LUX

ESOP CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea unui portofoliu existent de clienti si proprietari.
- Evaluarea cererilor clientilor companiei si ofertarea celor mai potrivite proprietati.

CERINTE

- ESOP Consulting, compania imobiliara aflata in topul firmelor de profil din Bucuresti, cauta un consultant imobiliar pentru departamentul INCHIRIERI LOCUINTE DE LUX, dornic sa dezvolte o cariera intr-un domeniu dinamic unde satisfactiile profesionale se imbina cu cele materiale.

- Experienta in domeniul imobiliar este mai putin relevanta, cautam initiativa si persuasiune.

- Cautam, de asemenea, cunoscatori ai tehnicilor de vanzare, negociere, comunicare si orientare spre rezultat.

- Limba engleza scris si vorbit la nivel avansat deoarece se lucreaza numai cu strainii.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, corelat cu performanta (salariu + comision + auto).
- Posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar.
- Mediu de lucru profesional.

DESCRIEREA FIRMEI

Cine este ESOP?
...este un jucator de ECHIPA. Cu oameni:
tineri
...entuziasti, profesionisti, motivati . Ne coturam fiecare actiune intr-un mod cat mai creativ. Nu trasam limite in a gandi, nici in a implementa.
competitivi
Respectam piata, si actorii sai. Insa cel mai important competitor suntem noi insine. Dezvoltarea este o preocupare continua. In fiecare zi trebuie sa construim ceva nou, ceva mai bun.
informati
Traim in era informatiei. Dinamica sa contureaza lumea, ¿ in special lumea afacerilor. Observam continuu, interpretam si invatam. Urmarim atent piata si tendintele sale. Scopul nostru final este furnizarea catre partenerii nostri a celor mai eficiente solutii imobiliare.
flexibili
Suntem deschisi ideilor noi si metodelor neconventionale care contribuie la succesul serviciilor noastre. Si le creem! Cu o mobilitate mare in cadrul pietei si un dezvoltat simt practic, adaptam serviciile proprii intr-un mod cat mai adecvat cerintelor fiecarui client.