Consultant imobiliar INCHIRIERI LOCUINTE DE LUX

ESOP Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Selectarea proprietatilor rezidentiale de lux si prospectarea lor
- Intalnirea cu proprietarii cladirilor pentru a discuta conditiile de colaborare si de inchiriere
- Prezentarea proprietatilor persoanelor interesate in a le inchiria (straini)
- Negocierea si medierea contractelor de inchiriere

CERINTE

Experienta in consultanta imobiliara este mai putin importanta. Cautam:

- posesori ai permisului de conducere categoria B cu
- initiativa, persuasiune si empatie
- cunoscatori ai tehnicilor de vanzare, negociere, comunicare
- orientare catre rezultat
- disponibilitate pentru program full-time
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat, deoarece se lucreaza numai cu strainii

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix prin cartea de munca + telefon + auto)
Posibilitatea de avansare in timp
Team building, colegi extraordinari si tot ce este necesar pentru ca orele de munca sa nu devina o povara
Mediu de lucru profesionist

ESOP este compania imobiliara aflata in primele 10 firme de profil din Bucuresti specializate in inchirieri imobiliare. Echipa formata din tineri absolventi de studii superioare ofera un mediu placut de lucru