Consultant imobiliar INCHIRIERI BIROURI

ESOP CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Selectarea cladirilor de birouri si prospectarea lor
- Intalnirea cu proprietarii cladirilor pentru a discuta conditiile de colaborare
- Administrarea unui portofoliu existent de clienti si proprietari
- Evaluarea cererilor clientilor companiei si ofertarea celor mai potrivite proprietati
- Negocierea si medierea contractelor

CERINTE

ESOP Consulting, compania imobiliara aflata in topul firmelor de profil din Bucuresti, cauta un consultant imobiliar pentru departamentul INCHIRIERI BIROURI dornic sa dezvolte o cariera intr-un domeniu dinamic unde satisfactiile profesionale se imbina cu cele materiale (www.esop.ro)

Experienta in domeniul imobiliar este mai putin relevanta.

CAUTAM cunoscatori ai tehnicilor de vanzare, negociere, comunicare.
CAUTAM, de asemenea:
- Posesori ai permisului de conducere categoria B cu
- orientare spre rezultat
- initiativa, persuasiune si empatie
- disponibilitate pentru program full-time
Cunoasterea limbii engleze este un atu

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant, corelat cu performanta (salariu fix prin cartea de munca + comision + auto)
- Asigurare medicala
- Posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar
- Mediu de lucru profesionist
- Team building
- Mediu relaxant, colegi extraordinari si tot ce este necesar pentru ca orele de munca sa nu devina o povara

ESOP Consulting, compania imobiliara aflata in topul firmelor de profil din Bucuresti, cauta consultanti imobiliari dornici sa dezvolte o cariera intr-un domeniu dinamic unde satisfactiile profesionale se imbina cu cele materiale.

Cine este ESOP?
...este un jucator de ECHIPA. Cu oameni:

tineri
...entuziasti, profesionisti, motivati . Ne conturam fiecare actiune intr-un mod cat mai creativ. Nu trasam limite in a gandi, nici in a implementa.

competitivi
Respectam piata, si actorii sai. Insa cel mai important competitor suntem noi insine. Dezvoltarea este o preocupare continua. In fiecare zi trebuie sa construim ceva nou, ceva mai bun.

informati
Traim in era informatiei. Dinamica sa contureaza lumea, … in special lumea afacerilor. Observam continuu, interpretam si invatam. Urmarim atent piata si tendintele sale. Scopul nostru final este furnizarea catre partenerii nostri a celor mai eficiente solutii imobiliare.

flexibili
Suntem deschisi ideilor noi si metodelor neconventionale care contribuie la succesul serviciilor noastre. Si le cream! Cu o mobilitate mare in cadrul pietei si un dezvoltat simt practic, adaptam serviciile proprii intr-un mod cat mai adecvat cerintelor fiecarui client.