CONSULTANT IMOBILIAR HIRSH

HIRSH Romania - AGENTIA UNIRII

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea unei CARIERE profitabile intr-un domeniu in plina dinamica;
- Posibilitati de promovare rapida si exclusiv pe criterii profesionale ;
- Instruire de specialitate si sustinere practica permanenta ;
- Program flexibil de lucru ;
- Venituri motivante in relatie directa cu performantele.

CERINTE

SELECTAM COLABORATORI:
- Persoana independenta, dinamica si sociabila, cu
- Dorinta de afirmare si castig,
- Ambitie, perseverenta si entuziasm;
- Fara limita de varsta.
Asteptam sa te alaturi echipei noastre daca ai:
- dinamism si entuziasm;
- ambitia de a invata, de a deveni cat mai bun profesionist;
- dorinta de a castiga cat mai multi bani;
- perseverenta si seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Vei face parte dintr-o echipa deschisa, dinamica, formata din profesionisti.
Vei intalni un mediu de lucru bazat pe ajutorul reciproc.
Vei fi sprijinit permanent in activitatea ta, trebuie doar sa vrei ca sa reusesti.

Avantaje:
- libertatea de exprimare;
- venituri motivante, depinzand exclusiv de rezultatele tale;
- provocarea de a intalni zinic oameni si situatii noi;
- instruire permanenta, stimularea dezvoltarii profesionale;
- posibilitatea deschiderii si dezvoltarii unei afaceri personale in sistem franciza.

Viziteaza-ne la www.hirsh.ro