Consultant imobiliar Drumul Taberei-Razoare

SC VEST-REZIDENTIAL COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
- Prospectarea & monitorizarea pietei imobiliare;
- Oferirea de consultanta imobiliara clientilor existenti precum si identificarea de noi clienti prin mijloacele specifice puse la dispozitie;
- Introducerea clientilor si proprietatilor in baza de date precum si updatarea periodica a informatiilor;
- Vizitarea proprietatilor desemnate si a celor preluate in vederea cunoasterii acestora in detaliu pentru promovare catre potentiali clienti;
- Promovarea ofertelor companiei prin intermediul mijloacelor de publicitate puse la dispozitie;
- Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la inchiderea tranzactiei;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii companiei si dupa inchiderea tranzactiei.

CERINTE

Beneficii:
-autoturism inscriptionat
-telefon+laptop+buget marketing
-promovare sufocanta
-training-uri tehnici foto, vanzari, juridice, etc(saptamanal)
- Cel mai mare comision din piata,
- Mediu colegial, alaturi de oameni dedicati si loiali;
- Se ofera posibilitatea reala de avansare in cadrul organizatiei;
- Cea mai avansata platforma de promovare real estate din Romania cu generare garantata de client targetati;
- Posibilitatea tranzactionarii imediate datorita unui sistem de lucru unic in Romania - o baza de date comuna

BENEFICII OFERITE

Transport decontat.