CONSULTANT IMOBILIAR CU EXPERIENTA

AMO Parteners

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inchirieri ansamble rezidentiale (gasire clienti, negocieri, incheiere contract, urmarire contract de inchiriere)
- Mentinerea legaturii cu chiriasii pentru rezolvarea problemelor care apar
- Activitati de marketing(promovarea spatiilor – organizarea de evenimente diverse de promovare, monitorizarea concurentei, atragerea de noi clienti)
- Cercetarea si identificarea de noi oportunitati pe piata imobiliara;
- Evaluarea proprietatilor imobiliare si promovarea eficienta;
- Gestionarea si largirea portofoliului de clienti;

CERINTE

- Experienta anterioara in domeniu (inchirieri, vanzari ansamble rezidentiale) - minim 5 ani
- Cunostinte MS Office si operare PC;
- Abilitati excelente comunicare si negociere si putere de convingere;
- Persoana dinamica, sociabila, serioasa, motivata;
- Initiativa si spirit puternic de echipa;
- Permis conducere categoria B reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

HR Company providing selection&recruitment, executive search and head-hunting