Consultant imobiliar

CARTIER MANAGER CONSTRUCT S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam agenti imobiliari cu experienta de minim 6 luni.
Responsabilitati:
- identificarea, introducerea si gestionarea ofertelor din baza de date a companiei;
- vizionarea proprietatiilor imobiliare;
- corelarea cererii cu oferta in cel mai scurt timp;
- cultivarea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
- intermedierea tranzactiilor imobiliare.

CERINTE

- Cunostinte de operare calculator;
- Bune abilitati de comunicare; persoana punctuala, organizata, analitica, atenta la detalii;
- Experienta pe piata imobiliara reprezinta un avantaj;
- Putere de convingere;
- Permis de conducere categoria B; posibilitatea de a folosi autoturismul personal in interes de serviciu reprezinta un atu;
- Cunostintele de baza juridice, de arhitectura si urbanism sunt un atu.

BENEFICII OFERITE

- Remuneratie motivanta;
- Telefon si autoturism de serviciu full time;
- Logistica performanta;
- Instruire permanenta in tehnici de vanzare si negociere;

Neoland Real Estate si-a inceput activitatea in 2006, concentrandu-se pe segmentul de terenuri din Bucuresti si imprejurimi. Incepand din 2008, compania s-a extins pe segmnetele rezidential, birouri si spatii comerciale.