Consultant Imobiliar

Advanced Holding Six srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilierea privind alegerea celor mai bune servicii personalizate de marketing imobiliar
- Consultanta de specialitate in tranzactii imobiliare
- Analiza pietei rezidentiale, de office si terenuri
- Managementul proprietatii

CERINTE

- Cunostinte operare PC
- Limba engleza reprezinta un avantaj

- Abilitati bune de comunicare si relationare
- Flexibilitate, dinamism, tenacitate
- Studii medii sau superioare finalizate
- Experienta in serviciile imobiliare( Real Estate )/asigurari/bancare, nu este obligatorie
- acceseaza site-ul www.cariera-in-imobiliare.ro si fa testul cu referinta O.C.

BENEFICII OFERITE

- Training si suport permanent din partea unei companii internationale de Real Estate.
- Mediu de lucru modern si dinamic
- Oportunitatea de a-ti creste substantial veniturile in functie de performantele proprii
- Acces la Sistemul Personalizat de Marketing al retelei CENTURY 21
- Telefon si laptop

Agentia imobiliara CENTURY 21 Ovidiu Cristescu, face parte din reteaua CENTURY 21 Romania, lider mondial incontestabil pe piata imobiliara.
CENTURY 21 Ovidiu Cristescu, ofera servicii de calitate, bazate pe profesionalism, dorind sa reprezinte pentru dumneavoastra un adevarat partener.
Ne puteti gasi pe Bdul.Chisinau Nr 6-8, Parter, Sector 2, Bucuresti si la numerele de telefon 021/255.66.45 ( intre orele 9:00-13:00) ; 0725.346.880-permanent
Acceseaza cariera-in-imobiliare.ro pentru primul interviu online.