CONSULTANT IMOBILIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

- Promovare diverse produse imobiliare
- Identificarea a noi clienti potentiali pe piata
- Planificarea activitatii de vanzare proprie
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- Gestionarea portofoliului de clienti
- Promovarea produselor si serviciilor companiei pe anumite segmente de piata si incheierea diferitelor tipuri de contracte
- Dezvoltarea si fidelizarea portofoliului de clienti
- Consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite pachete investitionale, in functie de cerintele acestora
- Reprezentarea clientilor in relatia cu compania
- Prospectarea pietei tinta si identificarea de noi clienti
- Identificarea necesitatilor imobiliare ale potentialilor clienti

CERINTE

- Varsta: Peste 22 ani
- Cunostinte operare PC
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Sociabil
- Aspect fizic placut, prezenta business
- Adaptabilitate la training
- Incredere in fortele proprii
- Dorinta business-ului propriu, dorinta de a castiga mai mult
- Perseverent, dornic de succes.
- Nu se teme de „necunoscut”

Candidatii interesati pot trimite pana la data de 31.12.2011 un Curriculum vitae insotit de scrisoare de intentie si de fotografie
Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidenţialitate.
Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.

BENEFICII OFERITE

Program full -time
- Posibilitati de dezvoltare a unei cariere
- Ascensiune profesionala
- Mediu de lucru profesionist
- Comisioane atractiv
- Traininguri interne, internationale
- laptop +tel +aparat foto