Consultant Imobiliar

RE/MAX Premium

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati specifice domeniului imobiliar.

CERINTE

Candidatii ideali:

-actuali sau fosti agenti imobiliari

-persoane ce isi desfasoara activitatea in domenii conexe celui imobiliar

-persoane cu spirit antreprenorial, proactive, cu simtul responsabilitatii, perseverente

-persoane ce isi doresc independenta financiara

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

-oportunitatea de asociere cu unul dintre cele mai reprezentative brand-uri internationale in domeniul imobiliar

-training-uri in cadrul biroului sau in strainatate

-independenta – motto-ul nostru fiind “In business for yourself, but not by yourself!” oferind si apartenenta la o retea internatinala de colaboratori

-acces la documentatii si programe de inalta calitate

RE/MAX este unul dintre cele mai reprezentative brand-uri internationale in domeniul imobiliar, avand sedii in peste 80 de tari si peste 100.000 de agenti.

Brandul RE/MAX a devenit cunoscut pentru profesionalism, pentru cei mai productivi agentui, pentru ca ofera membrilor oportunitatea de dezvoltare personala si beneficii de top.

RE/MAX Premium este unul din birourile RE/MAX Romania aflat in plina expansiune.